Skupina B,B+A,B+E,B-96

 

 

Zahájení kurzu skupiny B se koná každé dva měsíce po ukončení vyuky předchozího kurzu.Individální a rychlo kurzy se zahajují ihned,nebo podle přání zákazníka.Bližší info-kdykoli na +420 731164451. 

Jako jediní v našem regionu nabízíme opravnou zkoušku zdarma .Tím garantujeme kvalitu výcviku a Vaší přípravy na zkoušku. Opravdu není naším zájmem aby jste zkoušku opakovali několikrát.

Nenechte se zlákat nízkou vstupní cenou , autoškoly které šidí výuku a výcvik pak vydělávají na Vašich opravných zkouškách kde  původní slevu spolehlivě získají zpět!!!!!. Jedno propadnutí Vás stojí cca 1000 Kč.Toto jednání je velice rozšířené i když je neseriozní.

Vozový park máme různorodý, a to  od malého vozítka po  dlouhé combi včetně dodávky pro 9 osob.V průběhu výcviku si je můžete libovolně vyzkoušet a vybrat si vozidlo jak pro výcvik tak pro zkoušky.

Využijte službu autoškola exkluziv.Za příplatek 1000 kč máte v kurzu přednost při plánování jízd před ostatními účastníky podle Vašeho harmonogramu,  a možnost zahajovat a ukončovat lekci jízdy podle vašeho přání např v zaměstnání a pod.

Máme možnost provádět závěrečné zkoušky jak v Karlových Varech tak v městě Ostrov nad Ohří.

 

Provádíme klasické kurzy:B  klasický kurz trvá 6.týdnů.Výuka teorie probíhá dvakrát týdně ve večerních hodinách .Tuto formu výcviku doporučujeme.Dobu trvání kurzu lze podstatně zkrátit a to až na 1/3 a to formou rychlokurzu, tzv.individuální výcvik – IDV pro uchazeče, kterým časová zaneprázdněnost neumožňuje navštěvovat klasický kurz

  •  B 96-novinka-tzv.rozšířený rozsah -soupravy vozidel skupiny B s vlekem do 4250kg .Nedělá se zk.z testů,pouze jízda.
  • B+E -Soupravy vozidel přes 3500 kg do 7000 kg.
  • B+A – tzv. výcvik sdružený, Obě skupiny lze získat v jediném kurzu, při jedněch závěrečných zkouškách. Výcvik sdružený lze provádět opět formou kurzu a nebo rychlokurzu ( IDV).

Rovněž pro tyto skupiny provádí naše autoškola rychlokurzy v nejkratším možném termínu, i s možností ubytování ZDARMA v Karlových Varech. 

Vhodné zejména pro české občany pracující v zemích EU. Případně pro  vzdálenější uchazeče a cizince.

Jedná se o intenzivní výcvik zakončený oficiální závěrečnou  zkouškou.

Tímto způsobem lze získat oprávnění v nejkratčím možném termínu  za rozumných finančních podmínek,  konkretní dotazy na tel: +420731 164 451

Provádíme rovněž výcvik cizinců a to: v německém, anglickém a ruském jazyce. V souladu se  současně platnou legislativou.

 

 

Informace o cenách, viz ceník. V případě individuálního výcviku informace o ceně formě a délce výcviku získáte na telefonním čísle 731 164 451  (František Brozman),  nebo pevné lince +420 353 226 293.

Mobil: 731 164 451 

$(document).ready(function(){ $("ul.sf-menu").superfish(); });